باربری و اتوبار ارومیه

urmia - Barsite.IR| باربری و اتوبار ارومیهمعرفی باربری ها و اتوبار های استان آذربایجان غربی-ارومیه

باربری و اتوبار ارومیه آماده ارائه خدمات باربری در شهر ارومیه حمل و نقل ارومیه بین شهری و سطح کشور حمل و نقل بار و اثاثیه منزل با بسته بندی حرفه ای و کادر ویژه حمل کالا در ارومیه و خدمات سرویس دهی ادارات و سازمان ها ی استان اذربایجان غربی در زمینه حمل و نقل بار و جابه جایی وسایل و تجهیزات توسط باربری و اتوبار ارومیه

add3 - Barsite.IR| باربری و اتوبار ارومیه

add3 - Barsite.IR| باربری و اتوبار ارومیه

add3 - Barsite.IR| باربری و اتوبار ارومیه

مختصر توضیحاتی درباره استان آذربایجان غربی:

اُرومیّه (دربارهٔ این پرونده تلفظ ) یکی از کلان‌شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ با ۷۳۶٬۲۲۴ نفر جمعیت،[۹] دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. ارومیه با ۱۳۳۲ متر ارتفاع در غرب دریاچه ارومیه، در دامنه کوه سیر و در میان دشت ارومیه قرار گرفته‌است. هوای ارومیه در تابستان نسبتاً گرم و در زمستان سرد می‌باشد.

در سده‌های گذشته رخدادها و حوادث متعددی از قبیل اشغال توسط عثمانی‌ها و روس‌ها را تجربه کرده‌است. این شهر به سبب موقعیت مناسب که در میان شاه‌راه ارتباطی قفقاز، میان‌رودان و آسیای صغیر داشته در گذشته از مراکز تجاری منطقه به‌شمار می‌رفته‌است. نقل مهمترین سوغات ارومیه است.

ارومیه به عنوان شهر دارای اولین بیمارستان به شیوه نوین، نخستین مرکز آموزش پزشکی، اولین مدرسه به شیوه نوین، اولین شبکه تلویزیون محلی، اولین نشریه محلی در ایران،[۱۰][۱۱]پایتخت والیبال ایران، دومین شهر پرترافیک ایران شناخته می‌شود. دارالنشاط ، پاریس ایران ، شهر آب ، شهر ادیان، مذاهب و اقوام از القاب ارومیه است. ارومیه مدتی در دوره پهلوی به رضائیه تغییر نام داد.

 

 

منبع:fa.wikipedia.org

کلمات مشابه جستجو شده:باربری و اتوبار خوی-باربری و اتوبار سلماس-باربری و اتوبار بوکان-باربری و اتوبار مهاباد-باربری و اتوبار میاندواب-باربری و اتوبار پیرانشهر